portal osiedli, dzielnic i miast

Legionowo - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Imprezy rodzinne
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Imprezy rodzinne

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
maslonia 
   

Forumowicz


Wiek: 45
Dołączył: Pon Kwi 18, 2016 11:52
Posty: 168
Skąd: Warszawy

PostWysłany: Nie Sty 29, 2017 23:53    Temat postu: Imprezy rodzinne

Początek roku to zwykle czas różnych rodzinnych imprez. A o Dzień Babci, a to dziadka, a to urodziny, imieniny... Jak nie pogubić i sprawnie zorganizować te imprezy. Znalazłam m. in. artykuł na ten temat: http://odzyskajdzien.pl/4707-jak-sprawnie-zorganizowac-idealne-przyjecie
daria90 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Sie 12, 2016 0:23
Posty: 78
Skąd: Miasta

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 23:45    Temat postu: Re: Imprezy rodzinne

A ja znalazłam fajny motyw na prezent na każdą okazję Wink Co myślicie o spersonalizowanym obrazie na płótnie? Chodzi mi o możliwość przerzucenia ulubionego zdjęcia na płotno w formie obrazu, lub kilku zdjęć jako kolażu. Oczywiście o wyborze zdjęcia decydują Ci, którzy chcą kogoś obdarować. Trzeba wszystko podpasować pod solenizanta Wink Zobaczcie sobie na Drukarnia Obrazów - https://www.drukarniaobrazow.pl/. Mają ciekawe opcje do wyboru.
fikusik32 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Cze 19, 2016 10:46
Posty: 279
Skąd: Łodz

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 8:27    Temat postu: Re: Imprezy rodzinne

My zwykle takie imprezy okolicznościowe, rodzinne to robimy w restauracji, a tu niedaleko jest fajna Polna Róża Smile organizują też wesela itp. Na prawdę fajna miejscówka z dobrym jedzeniem
gruszka23 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Mar 11, 2019 6:12
Posty: 253
Skąd: Gdańsk - zaspa

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 16:33    Temat postu: Re: Imprezy rodzinne

fikusik32 napisał:
My zwykle takie imprezy okolicznościowe, rodzinne to robimy w restauracji, a tu niedaleko jest fajna Polna Róża Smile organizują też wesela itp. Na prawdę fajna miejscówka z dobrym jedzeniem


fikusik32, my jeszcze rok temu też tak robiliśmy. Chociaż dla mnie to nie było wybawienie, jak dla większości. Zdecydowanie wolę sama organizować takie spotkania. Dopiero teraz, jak się przeprowadziliśmy na swoje, większe mieszkanie, mam taką możliwość. Zrobiłam potrzebne wyposażenie całej kuchni w sklepie https://www.indelo.pl/wyposazenie-kuchni-cat-1 i jestem przeszczęśliwa. Wreszcie mogę gotować na dobrych jakościowo garnkach. Mam też zastawę stołową z prawdziwego zdarzenia. Goście w domu sprawiają mi wiele radości.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama