portal osiedli, dzielnic i miast

Legionowo - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Hotel dla psa
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Hotel dla psa

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
asiuchna27 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Wrz 11, 2014 23:52
Posty: 20
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Lip 07, 2016 19:57    Temat postu: Hotel dla psa

Gdyby ktoś z Was szukał sprawdzonego hotelu dla psów w Warszawie lub okolicach, to gorąco polecam to miejsce: http://psipensjonat.com.pl/o-nas/oferta/. Pozostawienie psa w hotelu dla psów w czasie wyjazdu to świetna opcja, zwłaszcza, że nie każdy ma osobę, która zechce zaopiekować się jego pupilem. Nie zawsze mamy komu powierzyć opiekę nad psem podczas wyjazdu, dlatego psi pensjonat to super alternatywa. A ten akurat prowadzony jest przez zoopsycholożkę i ludzi świetnie znających się na psach. Gorąco polecam! Smile
panijola 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Czw Cze 13, 2019 21:05
Posty: 39
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Maj 22, 2021 13:50    Temat postu: Re: Hotel dla psa

Fajnie, że są takie miejsca ale ja zabieram psa ze sobą na wycieczki, nawet takie dłuższe, np. kilkudniowe. Wybieram miejsca gdzie zwierzak przede wszystkim może wyszaleć się w plenerze. W tym roku np. na tydzień nad jezioro ruszamy. Chciałabym w związku z powyższym kupić mu jakieś zabawki, najlepiej takie, które unoszą się na wodzie. Co polecacie?
Stefii 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Cze 17, 2019 12:03
Posty: 79
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Maj 22, 2021 15:36    Temat postu: Re: Hotel dla psa

Ja kupiłam swojemu pieskowi gryzaki dentystyczne z wypustkami. Nadają się do aportowania i zabaw w wodzie jak najbardziej też (są lekkie, unoszą się na powierzchni , mają jaskrawe barwy także i znaleźć zabawkę wszędzie jest łatwo). W ofercie https://johndog.pl/produkt/kosc-gryzak-dent-125-cm/ one są dostępne jakbyś była zainteresowana. Kosztują niedużo, także moim zdaniem warto zainwestować w takie proste i jednocześnie pożyteczne zabawki.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama